zpět na výpis
arrow
arrow

Prodej, Rodinné domy, 251 m2 - Ostrava - Radvanice

Nabízíme prodej rodinného domu v Radvanicích. Jedná se o zděný dům 5+kk s užitnou plochou 254 m2 na pozemku o rozloze 1.099 m2. Tento dům se nachází v klidné čtvrti, daleko od hlavních cest. Byl postaven před 10 lety a má 2 nadzemní podlaží.

Hlavní výhodou domu je možnost bydlení dvou generací. Po lehké úpravě může být využit jako dvougenerační dům 2+kk a 4+kk. Každý byt s vlastním vchodem. V současné době je využíván jako 5+kk. Dispozice domu je prostorná a světlá. Díky třem terasám ve 2. nadzemním podlaží (s rozměry 31 m2, 15 m2 a 3 m2), které jsou přístupné z 3 pokojů, je dům otevřený, slunný a příjemný.

KVALITNÍ STAVBA

Velkou hodnotou tohoto domu je kvalita jeho konstrukce, například zděné stěny s tloušťkou 45 cm a 15 cm (černý polystyren) zateplení, izolace střechy o síle 2x 18 cm, plastová okna s třemi komorami, vysoká kvalita podlah, obkladů, schodiště a vnitřních dveří. Díky tomu je dům energetický nenáročný.
Majitelé pro vytápění domu používají kotel na pelety s automatickým přikládáním. O vše se stará aplikace v telefonu. Komfortní ovládání na dálku.
Náklady na energie byly dosud 20 tisíc Kč/rok. Přípojka plynu je však na hranici pozemku.
Dům je napojen na obecní vodovod a ohřev vody je zajištěn zmíněným kotlem. Odpad je odváděn do 3 komorového septiku o objemu 12 m3.

Velkorysá možnost parkování až pro 6 automobilů, z čehož 2 auta mohou být parkována v otevřené garáži. Vjezd do domu zabezpečuje elektrická pojezdová brána. Dům je prodáván včetně veškerého vybavení.

Doporučujeme prohlídku tohoto krásného domu a jsme připraveni pomoci s vyřízením hypotečního financování.

8 990 000 Kč

včetně provize

Užitná plocha

251 m²

Typ

Domy

Kategorie

Domy

Kraj

Moravskoslezský kraj

Obec

Ostrava

Stav objektu

Velmi dobrý

Stavba

Cihlová

Parkování

Ano

Poloha domu

Samostatný

Plocha podlahová

254 m²

Vybavení

Ano

Velikost

5 a více pokojů

Plocha pozemku

1.099 m²

Typ domu

Patrový

Umístění objektu

Klidná část obce

Zeměpisná šířka

49°48'51.533"

Zeměpisná délka

18°20'36.910"

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

benefits

Exkluzivní developerské projekty

benefits

Neveřejná nabídka

benefits

Individuální přístup

benefits

Marketing a prezentace

benefits

Právní a poradenský servis

benefits

Financování

Co se děje v investiční skupině DRFG

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Životní prostor se bude zmenšovat, předpovídají developeři z DRFG

Přečíst článekicon

„Většina projektů, které se dnes staví nebo dokončují, se plánovaly řekněme před šesti lety. Kvůli zdlouhavému legislativnímu procesu se proto reálně prodávají produkty nastavené na dobu před dvěma až třemi lety. Proto lze koupit nemovitosti, které nabízejí ještě poměrně komfortní životní prostor. Momentálně se ale v Česku rodí trend jeho zužování. Počet čtverečních metrů užitné plochy v jednotkách se sníží,“ říká Martin Nesládek, ředitel prodeje a marketingu DRFG Home.  

Ředitel DRFG Real Estate Josef Šilhánek k délce povolovacího řízení potom říká: „Povolovací proces, ať už se to týká komerčních, nebo rezidenčních nemovitostí, je pořád dlouhý. Nicméně při vstupování na zahraničí trh sledujeme těch faktorů celou řadu. Ať už jde o daňové, či právní nastavení, ale hlavně, jak jsem již zmiňoval, jestli má daná země euro nebo místní měnu. To je třeba problém Polska, kde se v rezidenčním bydlení projevují také vysoké úrokové sazby. Ještě horší situace je v Maďarsku. Pokud jde o vůli stavět, tak hlavně Praha začala deklarovat zájem budovat město krátkých vzdáleností…“

Mnohem více se o pohledu obou na realitní trh a development dozvíte v novém rozhovoru pro E15.

Ten si můžete přečíst ZDE.

icon 20. 4. 2024

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Největší potenciál je v lidech. Řídit zahraniční investice z Prahy by ale byla chyba, říká šéf DRFG

Přečíst článekicon

„Náš směr je více se zaměřit na další zahraniční expanzi. Já se v zahraničí pohybuji celý život a je to právě tato zkušenost, kterou můžu skupině nabídnout," říká v novém E15 Cast náš generální ředitel Roman Řezníček. Kromě aktuálního dění ve skupině, plánů do budoucna a pohledu na její řízení, došlo i na život ve Švýcarsku nebo význam mezinárodních pracovních zkušeností. Na video rozhovor se můžete podívat ZDE.

icon 20. 4. 2024

Podívejte se na exkluzivní nabídku pro naše klienty


Nemáte zatím svoje vlastní heslo?

Ozvěte se mi, ráda Vám naše projekty osobně představím.

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.