Prodej bytu Praha 7 Troja 3 + kk

K Bohnicím 57/2, 171 00 Praha-Troja, Česko
PRODÁNO

Popis

Prodej bytu Praha 7 Troja. Jedinečná příležitost bydlet v blízkosti centra Prahy v unikátní přírodní lokalitě obklopené vinohrady. Z rozhodnutí developera komplexu dochází k mimořádnému uvolnění do prodeje dvou romantických podkrovních bytů původně určených k dlouhodobému pronájmu. Tímto se nabízí možnost bydlet v jedinečném komplexu Rezidence Usedlosti a vinice Salabka se svým neopakovatelným geniem loci nejen v Troji, ale i v celé Praze.  Bytový dům Rezidence Usedlost Salabka Troja je součástí historické usedlosti Salabka navazující na stejnojmennou největší vinici v Praze s doloženými kořeny již v počátku 13. století.

Nabízíme k prodeji mezonetový byt 3+kk s krbem, krásným výhledem do zeleně a parkováním, situovaný ve 2. a 3. nadzemním podlaží v kompletně zrekonstruované historické památkově chráněné usedlosti z druhé poloviny 16. století. Jedná se o zcela unikátní možnost bydlení, kterou ocení především milovníci klidného a tichého bydlení. Taktéž toto bydlení ocení milovníci historie, neboť byt má punc venkovské panské usedlosti. Byt je zařízen v historickém stylu a má svou jedinečnou atmosféru, kterou nikde jinde nenajdete. Byt se nachází pod trojskou vinicí Salabka, hned vedle Botanické a Zoologické zahrady. Jedná se tudíž o zcela jedinečnou lokalitu s vysokou kvalitou bydlení.

Dispozice bytu v první úrovni je tvořena vstupní chodbou, WC a obývacím pokojem s krbem, kuchyní a jídelním prostorem a dále zajímavě řešenou ložnicí. Druhá (horní) úroveň bytu se skládá z ložnice, šatny a hlavní koupelny s vanou a toaletou. Pokoje mají krásné průhledy na vinici Salabka i na Prahu. Prodej bytu Praha 7 Troja.

V bytě jsou masivní dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, dřevěná okna a interiérové dveře, plně vybavená kuchyňská linka, interiérové stropní trámy.

K bytové jednotce existuje možnost pronájmu s budoucím odkoupením 1 až 2 venkovních parkovacích stání. Další z možností je dlouhodobý pronájem jednoho venkovního parkovacího stání uvnitř areálu.

Jedná se o velice klidnou oblast vhodnou pro klidné bydlení. Troja se nachází na pomezí přírodního parku Drahaň – Troja. V blízkosti se nachází například barokní zámek Troja ze 17. století, Zoologická zahrada Troja a Botanická zahrada Troja. Je zde velmi dobré spojení MHD umocněné novým Trojským mostem, do centra Prahy trvá cesta autem zhruba 10-15 minut. Kvalitní infrastruktura zahrnuje mateřské školky, základní školu, restaurace, kavárny apod.

  • Adresa: K Bohnicím 57/2, 171 00 Praha-Troja
  • PSČ: 171 00
  • Země: Česká republika

Podrobnosti

  • Cena: PRODÁNO
  • Velikost nemovitosti: 113 m²
  • Ložnice: 2
  • Koupelny: 1

Půdorysy

Zobrazit

    error: