Zaměřujeme se na prodej nemovitostí po celé České republice

V našich řadách jsou zkušení odborníci ze všech odvětví realitního trhu. Díky široké základně Vám můžeme nabídnout profesionální servis, který je již léta prověřený.

jsme členy

Jak s námi šel čas

2012
zahájení spolupráce s DRFG
2022
vznik nové realitní divize
2014
součástí skupiny DRFG
2021
hodnota klientských vkladů přesáhla 2 mld.
2009
vznik společnosti

„ROYAL VISION Reality je odpovědí na požadavky našich klientů. Těm nově zajistíme přístup k unikátním investičním příležitostem v oblasti rezidenčních projektů a zároveň poskytneme kompletní servis. Může se jednat o investici, pořízení rezidenční nebo volnočasové nemovitosti. Jsem rád, že můžeme naše služby posunout znovu o krok dále.”

Ing. Petr Válek

Ředitel

Ing. Petr Válek

„V ROYAL VISION Reality působím od zrodu celé myšlenky. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti nemovitostí nejen v České republice jsme vytvořili profesionální tým, který je připraven poskytovat našim klientům komplexní služby s vysokou přidanou hodnotou. Teším se na spolupráci s vámi.”

Vladimír Winkler

Obchodní ředitel

Vladimír Winkler

Co se děje v investiční skupině DRFG

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Životní prostor se bude zmenšovat, předpovídají developeři z DRFG

Přečíst článekicon

„Většina projektů, které se dnes staví nebo dokončují, se plánovaly řekněme před šesti lety. Kvůli zdlouhavému legislativnímu procesu se proto reálně prodávají produkty nastavené na dobu před dvěma až třemi lety. Proto lze koupit nemovitosti, které nabízejí ještě poměrně komfortní životní prostor. Momentálně se ale v Česku rodí trend jeho zužování. Počet čtverečních metrů užitné plochy v jednotkách se sníží,“ říká Martin Nesládek, ředitel prodeje a marketingu DRFG Home.  

Ředitel DRFG Real Estate Josef Šilhánek k délce povolovacího řízení potom říká: „Povolovací proces, ať už se to týká komerčních, nebo rezidenčních nemovitostí, je pořád dlouhý. Nicméně při vstupování na zahraničí trh sledujeme těch faktorů celou řadu. Ať už jde o daňové, či právní nastavení, ale hlavně, jak jsem již zmiňoval, jestli má daná země euro nebo místní měnu. To je třeba problém Polska, kde se v rezidenčním bydlení projevují také vysoké úrokové sazby. Ještě horší situace je v Maďarsku. Pokud jde o vůli stavět, tak hlavně Praha začala deklarovat zájem budovat město krátkých vzdáleností…“

Mnohem více se o pohledu obou na realitní trh a development dozvíte v novém rozhovoru pro E15.

Ten si můžete přečíst ZDE.

icon 20. 4. 2024

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Největší potenciál je v lidech. Řídit zahraniční investice z Prahy by ale byla chyba, říká šéf DRFG

Přečíst článekicon

„Náš směr je více se zaměřit na další zahraniční expanzi. Já se v zahraničí pohybuji celý život a je to právě tato zkušenost, kterou můžu skupině nabídnout," říká v novém E15 Cast náš generální ředitel Roman Řezníček. Kromě aktuálního dění ve skupině, plánů do budoucna a pohledu na její řízení, došlo i na život ve Švýcarsku nebo význam mezinárodních pracovních zkušeností. Na video rozhovor se můžete podívat ZDE.

icon 20. 4. 2024