Zaměřujeme se na prodej nemovitostí po celé České republice

V našich řadách jsou zkušení odborníci ze všech odvětví realitního trhu. Díky široké základně Vám můžeme nabídnout profesionální servis, který je již léta prověřený.

jsme členy

Jak s námi šel čas

2012
zahájení spolupráce s DRFG
2022
vznik nové realitní divize
2014
součástí skupiny DRFG
2021
hodnota klientských vkladů přesáhla 2 mld.
2009
vznik společnosti

„ROYAL VISION Reality je odpovědí na požadavky našich klientů. Těm nově zajistíme přístup k unikátním investičním příležitostem v oblasti rezidenčních projektů a zároveň poskytneme kompletní servis. Může se jednat o investici, pořízení rezidenční nebo volnočasové nemovitosti. Jsem rád, že můžeme naše služby posunout znovu o krok dále.”

Ing. Petr Válek

Ředitel

Ing. Petr Válek

„V ROYAL VISION Reality působím od zrodu celé myšlenky. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti nemovitostí nejen v České republice jsme vytvořili profesionální tým, který je připraven poskytovat našim klientům komplexní služby s vysokou přidanou hodnotou. Teším se na spolupráci s vámi.”

Vladimír Winkler

Obchodní ředitel

Vladimír Winkler

Co se děje v investiční skupině DRFG

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Největší potenciál je v lidech. Řídit zahraniční investice z Prahy by ale byla chyba, říká šéf DRFG

Přečíst článekicon

„Náš směr je více se zaměřit na další zahraniční expanzi. Já se v zahraničí pohybuji celý život a je to právě tato zkušenost, kterou můžu skupině nabídnout," říká v novém E15 Cast náš generální ředitel Roman Řezníček. Kromě aktuálního dění ve skupině, plánů do budoucna a pohledu na její řízení, došlo i na život ve Švýcarsku nebo význam mezinárodních pracovních zkušeností. Na video rozhovor se můžete podívat ZDE.

icon 20. 4. 2024

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Už jste četli naši bilanční zprávu?

Přečíst článekicon

Pokud ne, s dovolením bychom ji na tomto místě připomněli. Rok 2022 byl rokem výzev, a přesto jsme společně dokázali čelit složité makroekonomické situaci. Museli jsme se vyrovnat nízké likviditě na finančních trzích a rostoucím finančním nákladům způsobeným zvýšením úrokových sazeb. Přesto jsme úspěšně investovali do dalších nemovitostních projektů, telekomunikací a nových technologií. 

Obsah bilanční zprávy demonstruje úspěchy naší investiční skupiny. Realizovaná tržní hodnota aktiv v nemovitostním segmentu neuvěřitelnou jednu miliardu euro. Dosáhli jsme tak pomyslného cíle, který jsme si před lety vytyčili. V České republice, Polsku a na Slovensku máme aktuálně v rámci skupiny či námi zřízených fondů developerské projekty v hodnotě 18 miliard korun. Zajímavá jsou nejen data, ale také tradiční úvodní slovo našich akcionářů stejně jako 3 hlavní rozhovory se zástupci našich byznysových pilířů – s Josefem Šilhánkem za oblast nemovitostí, s Romanem Řezníčkem mimo jiné za oblast telekomunikací a s Janem Bartuškem za oblast finančních služeb. 

K pročtení ji najdete ZDE.

icon 20. 4. 2024