zpět na výpis
arrow
arrow

Prodej byty 2+kk, 54 m2 - Brno - Sadová

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem exkluzivního bytu 2KK v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Brna-Sadové, ulici Karla Kryla 5. Tento krásný byt se nachází v cihlové novostavbě z roku 2018 a je v perfektním stavu, připravený okamžitě přivítat své nové obyvatele.

Klíčové vlastnosti:
Adresa: Sadová, Karla Kryla 5, Brno
Dispozice: 2KK s výstupem na lodžii z obou pokojů
Rok výstavby: 2018
Stav: Perfektní, cihlová novostavba
Energetický průkaz: Třída B – vysoká energetická účinnost
Vytápění: Moderní elektrické vytápění
K bytu je možné přikoupit garážové parkovací stání za 800 000,-Kč

Vybavení:
Nábytek na míru od renomovaného designéra, který dokonale zapadá do celkového interiéru.
Elektrické předokenní rolety pro maximální pohodlí a soukromí.
Indukční varná deska a spotřebiče Whirlpool ve špičkové kvalitě.
Šatna, koupelna a samostatné WC s moderní sprchou

Další výhody:
Soukromé parkovací stání přímo v domě, plus možnost veřejného parkování u domu.
Prostorný zděný sklep pro dodatečné úložné prostory.
Výhled a přístup na lodžii z obývacího pokoje i z dětského pokoje.
Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní a bezpečné bydlení v prestižní lokalitě, s rychlým přístupem do centra města, ale i do zeleně a klidu. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, parky, školy a široká nabídka kulturního vyžití.

Nenechte si ujít šanci vstoupit do života plného pohodlí a luxusu. Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

8 190 000 Kč

včetně provize

Užitná plocha

54 m²

Typ

Domy

Kategorie

Byty

Kraj

Jihomoravský kraj

Obec

Brno

Stav objektu

Velmi dobrý

Stavba

Cihlová

Parkování

Ano

Topení

Lokální elektrické

Poloha domu

Samostatný

Vybavení

Ne

Umístění objektu

Klidná část obce

Zeměpisná šířka

49°13'52.325"

Zeměpisná délka

16°36'32.078"

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

benefits

Exkluzivní developerské projekty

benefits

Neveřejná nabídka

benefits

Individuální přístup

benefits

Marketing a prezentace

benefits

Právní a poradenský servis

benefits

Financování

Co se děje v investiční skupině DRFG

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Už jste četli naši bilanční zprávu?

Přečíst článekicon

Pokud ne, s dovolením bychom ji na tomto místě připomněli. Rok 2022 byl rokem výzev, a přesto jsme společně dokázali čelit složité makroekonomické situaci. Museli jsme se vyrovnat nízké likviditě na finančních trzích a rostoucím finančním nákladům způsobeným zvýšením úrokových sazeb. Přesto jsme úspěšně investovali do dalších nemovitostních projektů, telekomunikací a nových technologií. 

Obsah bilanční zprávy demonstruje úspěchy naší investiční skupiny. Realizovaná tržní hodnota aktiv v nemovitostním segmentu neuvěřitelnou jednu miliardu euro. Dosáhli jsme tak pomyslného cíle, který jsme si před lety vytyčili. V České republice, Polsku a na Slovensku máme aktuálně v rámci skupiny či námi zřízených fondů developerské projekty v hodnotě 18 miliard korun. Zajímavá jsou nejen data, ale také tradiční úvodní slovo našich akcionářů stejně jako 3 hlavní rozhovory se zástupci našich byznysových pilířů – s Josefem Šilhánkem za oblast nemovitostí, s Romanem Řezníčkem mimo jiné za oblast telekomunikací a s Janem Bartuškem za oblast finančních služeb. 

K pročtení ji najdete ZDE.

icon 20. 4. 2024

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Pro úspěch ve finančních službách sázíme na odbornost a digitalizaci

Přečíst článekicon

Investiční skupina DRFG se kromě nemovitostí a telekomunikací věnuje i finančním službám. V loňském roce úspěšně investovala do fintech startupu Investown a poohlíží se po dalších příležitostech včetně online investování do projektových dluhopisů. Do jejího portfolia spadá například Efekta OCP, ale také brokerpool Chytrý Honza zaměřující se na segment investic, pojištění a hypoték. Za správné fungování těchto projektů zodpovídá ředitel finančních služeb Jan Bartušek, který věří, že navzdory vysoké inflaci a konci hypotečního boomu bude i letos pokračovat růst hospodářských výsledků jednotlivých společností.

Na pozici ředitele finančních služeb jste nastoupil počátkem loňského roku. Od té doby jste provedl několik změn, které osobně považujete za zásadní?

Z mého pohledu nejzásadnější změnu v oblasti finančních služeb sehrála role této pozice jako taková. V minulosti žila každá firma spadající do této divize vlastním životem. Nově došlo k propojení celého systému a hledání synergických efektů – zejména v návaznosti jednotlivých procesů, sdílení obchodních příležitostí, tvorbě týmů napříč jednotlivými entitami. Z toho potom plynou výsledky jako je optimalizace nejen personálních nákladů. Dochází k rychlejšímu toku informací, efektivnějšímu rozhodování, a tím pádem i rychlejšímu posunu v rozvoji byznys modelů a vývoji projektů – od IT nástrojů počínaje až po nové vertikály příjmů.

 

Momentálně rozjíždíte i projekt online investování v oblasti projektových dluhopisů. Jak velký potenciál vidíte v propojení tradičního světa investic s moderními technologiemi?

Finanční služby jsou v současné době postaveny na technologiích, aplikacích a on-line marketingu. Dlouhodobě tvrdím, že před nástupem technologií do tradičního offline světa financí nelze zavírat oči. Velkým ponaučením pro mě byla celá řada úspěšných firem, které historicky nezachytily například nástup e-shopů, a právě kvůli tomu dnes již neexistují. Proto jsem se vždy snažil přinášet do finančních služeb IT systémy, aplikace nebo on-line nástroje, díky kterým je možné ukrojit část koláče zákazníků fungujících dnes již pouze ve virtuálním prostředí. Portfolio klientů hledajících produkty a služby pouze v on-linu je stále větší, proto je nezbytné této situaci přizpůsobit i byznys modely. Z tohoto důvodu jsme před dvěma lety konsolidovali on-line srovnávače pojištění a hypoték pod společnost Finnology. V rámci online projektů jsme pokračovali i kapitálovým vstupem do úspěšně peer to peer crowdfundingové platformy Investown. I díky dalším společníkům, kterým je například Seed Starter České spořitelny, má tento projekt ambice velmi brzy vstoupit na další evropské trhy. Tento rok začali vývojáři budovat platformu pro online prodej projektových dluhopisů. Všemi těmito kroky se přibližujeme novým generacím osob v produktivním věku, kteří již fungují výhradně v on-linu. Dokážeme tak získat spoustu zákazníků, se kterými bychom se za jiných okolností nesetkali.

 

Velkým tématem pro většinu z nás jsou teď vysoké úrokové sazby. Jak je řešíte vy a jaký mají vliv na divizi finančních produktů ve vaší skupině?

Vliv úrokových sazeb je pro divizi finančních služeb zásadní. Při jejich dnešní bezprecedentní výši negativně ovlivnily oblast zprostředkování úvěrů, zejména těch hypotečních. Na druhou stranu tato situace přiměla spoustu klientů více investovat, využívat depozitní produkty a celkově odkládat finanční prostředky. Mezi další pozitivní trendy patří růst v oblasti pojištění, meziročně o více než 120 %. Vliv růstu příjmů domácností, růst cen nemovitostí a inflace aktiv i zboží obecně, má pozitivní dopad na výši předpisu pojistného a nutnost indexovat krytí. K pozitivním obchodním výsledkům nám pomáhá i silné zastoupení a dlouhodobá tradice v oblasti on-line platforem. Jelikož se ve virtuálním prostředí pohybuje každým rokem stále více potenciálních klientů v produktivním věku, obchodně se dařilo našim interním nástrojům, které konsolidujeme ve společnosti Finnology, ale i crowdfundigové platformě Investown, do které jsme investičně vstoupili před rokem. Díky podpoře ze strany Česká spořitelny, která je v Investownu největším investorem, a s pomocí propracovného obchodního modelu, patří Investown mezi nejrychleji rostoucí mladé firmy v České republice.

 

V době vysoké inflace jsou častým tématem investice. Co byste klientům v tomto ohledu doporučil? Na co by se podle vás měli zaměřit?

Důležité je především neměnit svou investiční strategii. V době vysoké inflace mohou lidé nabýt dojmu, že právě prostřednictvím investičních nástrojů lze nezbytně inflaci překonat za každou cenu. To samozřejmě platí, ale v dlouhodobém horizontu. V době inflace pohybující se na úrovni kolem 10 % a více, je to krátkodobě prakticky nemožné. Navíc v současnosti může řada investorů při hledání produktů s vysokým výnosem sklouznout k nástrojům nebo produktům, které nabízí nereálné výnosy a velmi ošklivě se spálit.

 

Máte nějaké predikce, jaký bude další vývoj na hypotečním trhu?

Přestože jsou základní úrokové sazby stále na vysoké úrovni a podle ČNB bude v budoucnu jejich snižování pomalejší, řada odborníků oživení trhu očekává. Z mého pohledu může tento trend pozvolna pokračovat i v následujících měsících.

icon 20. 4. 2024

Podívejte se na exkluzivní nabídku pro naše klienty


Nemáte zatím svoje vlastní heslo?

Ozvěte se mi, ráda Vám naše projekty osobně představím.

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.