picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Rozhovor Josefa Šilhánka v Týdeníku Euro

Přečíst článekicon

“Stavebnictví se dynamicky mění a promítají se do něj všechny ekonomické a demografické jevy. Dříve se byznysová strategie nastavovala na tři až pět let, dnes zhruba na půl roku,” říká Josef Šilhánek, ředitel DRFG Real Estate, ve svém rozhovoru pro Týdeník Euro. V rozhovoru se mimo jiné věnuje trendu růstu cen v segmentu komerčních nemovitostí a předpovídá potenciál investic do developmentu v České republice.

icon 22. 8. 2022

picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Nová epizoda podcastu Sůl nad Zlato

Přečíst článekicon

Představujeme Vám nový díl podcastu Sůl nad zlato pod taktovkou Info.cz. Tentokrát na zajímavé téma diskriminace. Které případy diskriminace jsou ještě v pořádku – a které už jsou za čarou? Jak je to s diskriminací na trhu práce? A měla by Česká pošta platit všem zaměstnancům pražskou mzdu bez ohledu na to, kde skutečně pracují? Celou epizodu nového dílu s Martinem Slaným, hlavním ekonomem skupiny si poslechněte zde.

icon 20. 10. 2022

picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Rozhovor Jana Bartuška v Deníku E15

Přečíst článekicon

„Vysoké sazby tu budou maximálně rok nebo dva, potom se začnou nějakým způsobem normalizovat. Pokud se na to díváte dlouhodobou optikou a řešíte osobní bytové potřeby, čerpání úvěru dává smysl. V případě investičních hypoték jsou ovšem aktuální sazby na pováženou,“ říká Jan Bartušek, který ve skupině vede divizi finančních služeb. V rozhovoru pro Deník E15 se také dozvíte, jak se finančně poradenská platforma Chytrý Honza vyrovnává s obecným poklesem hypoték na trhu, a jakým směrem se celá skupina ve svých investicích do finančních služeb orientuje.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde

icon 17. 10. 2022

picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Nová epizoda podcastu Sůl nad Zlato

Přečíst článekicon

Nový díl podcastu Sůl nad zlato pod taktovkou Info.cz je venku! Tentokrát na aktuální téma Energetické soběstačnosti. Energetická náročnost české ekonomiky patří v rámci Evropské unii mezi jednu z nejvyšších, na druhé straně je ale náš stát energeticky soběstačný jen asi ze dvou třetin a zbylé energie musí dovážet ze zahraničí. Má ale smysl bezhlavě usilovat o energetickou soběstačnost? A selhává v současné době trh s energiemi? Celou epizodu nového dílu s Martinem Slaným, hlavním ekonomem skupiny si poslechněte zde.

icon 5. 10. 2022

benefits

Exkluzivní developerské projekty

benefits

Neveřejná nabídka

benefits

Individuální přístup

benefits

Marketing a prezentace

benefits

Právní a poradenský servis

benefits

Financování