• Synergie s naší mateřskou společností DRFG přináší unikátní investiční příležitosti

  Naše služby

benefits

Exkluzivní developerské projekty

benefits

Neveřejná nabídka

benefits

Individuální přístup

benefits

Marketing a prezentace

benefits

Právní a poradenský servis

benefits

Financování

Jsme členem skupiny DRFG

  • Radíme v oblasti nemovitostí
  • Nabízíme exkluzivní developerské projekty po celé České republice
  • Prodáváme vybrané nemovitosti v neveřejné nabídce
  • Pomáháme Vám s výhodným financováním
Více o ROYAL Reality
 • picture
 • picture
 • picture

Co se děje v investiční skupině DRFG

picture

Aktuality v ROYAL VISION Reality

Životní prostor se bude zmenšovat, předpovídají developeři z DRFG

Přečíst článekicon

„Většina projektů, které se dnes staví nebo dokončují, se plánovaly řekněme před šesti lety. Kvůli zdlouhavému legislativnímu procesu se proto reálně prodávají produkty nastavené na dobu před dvěma až třemi lety. Proto lze koupit nemovitosti, které nabízejí ještě poměrně komfortní životní prostor. Momentálně se ale v Česku rodí trend jeho zužování. Počet čtverečních metrů užitné plochy v jednotkách se sníží,“ říká Martin Nesládek, ředitel prodeje a marketingu DRFG Home.  

Ředitel DRFG Real Estate Josef Šilhánek k délce povolovacího řízení potom říká: „Povolovací proces, ať už se to týká komerčních, nebo rezidenčních nemovitostí, je pořád dlouhý. Nicméně při vstupování na zahraničí trh sledujeme těch faktorů celou řadu. Ať už jde o daňové, či právní nastavení, ale hlavně, jak jsem již zmiňoval, jestli má daná země euro nebo místní měnu. To je třeba problém Polska, kde se v rezidenčním bydlení projevují také vysoké úrokové sazby. Ještě horší situace je v Maďarsku. Pokud jde o vůli stavět, tak hlavně Praha začala deklarovat zájem budovat město krátkých vzdáleností…“

Mnohem více se o pohledu obou na realitní trh a development dozvíte v novém rozhovoru pro E15.

Ten si můžete přečíst ZDE.

icon 20. 4. 2024

picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Rozhovor Josefa Šilhánka v Týdeníku Euro

Přečíst článekicon

“Stavebnictví se dynamicky mění a promítají se do něj všechny ekonomické a demografické jevy. Dříve se byznysová strategie nastavovala na tři až pět let, dnes zhruba na půl roku,” říká Josef Šilhánek, ředitel DRFG Real Estate, ve svém rozhovoru pro Týdeník Euro. V rozhovoru se mimo jiné věnuje trendu růstu cen v segmentu komerčních nemovitostí a předpovídá potenciál investic do developmentu v České republice.

icon 22. 8. 2022

Lidé ve společnosti

 • „ROYAL VISION Reality je odpovědí na požadavky našich klientů. Těm nově zajistíme přístup k unikátním investičním příležitostem v oblasti rezidenčních projektů a zároveň poskytneme kompletní servis. Může se jednat o investici, pořízení rezidenční nebo volnočasové nemovitosti. Jsem rád, že můžeme naše služby posunout znovu o krok dále.”

  Ing. Petr Válek

  Ředitel

  Ing. Petr Válek
 • „V ROYAL VISION Reality působím od zrodu celé myšlenky. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti nemovitostí nejen v České republice jsme vytvořili profesionální tým, který je připraven poskytovat našim klientům komplexní služby s vysokou přidanou hodnotou. Teším se na spolupráci s vámi.”

  Vladimír Winkler

  Obchodní ředitel

  Vladimír Winkler
 • V ROYAL VISION pracuji již osmým rokem. Začínala jsem jako asistentka a zpracovávala jsem produkci poradců. Nyní zastupuji vedoucí pozici a kompletně zaštiťuji vedení a provoz backoffice. Jsem komunikativní a mám ráda práci s lidmi.

  Klára Szczygiel

  Provozní manažerka

  Klára Szczygiel
 • V oblasti úvěrů se pohybuji již 12 let. Zastávala jsem pozici vedoucí hypotečního a úvěrového oddělení. V realitách se pohybuji téměř 20 let jak při vlastních realizacích, tak při pomoci našim klientům. Specializuji se na navázání spolupráce napříč bankovním trhem pro financování záměrů našich klientů. Zakládám si na spolehlivosti, rychlosti a profesionalitě.

  Jana Račková

  Realitní specialistka

  Jana Račková
 • Po vystudování oboru stavebnictví, který mě naučil píli a kreativnímu myšlení, jsem nastoupila jako asistentka oblastního ředitele Allianz. Tato práce byla různorodá, následně jsem se podílela i na vzniku business kavárny. V kruhu Allianz jsem setrvala téměř 4 roky, poté jsem se rozhodla zkusit štěstí v ROYAL VISION.

  Postupem času jsem se naučila čím dál častěji vykračovat ze své komfortní zóny, jelikož každé takové vystoupení mě učí novým věcem a posouvá dále. Snažím se na sobě neustále pracovat a utvářet ze sebe lepšího člověka, jak v pracovním, tak osobním životě.

  Lucie Hrbáčková

  Asistentka

  Lucie Hrbáčková
 • „Jsem  realitní makléřka působící v Moravskoslezském kraji. Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí a mohu Vám také pomoci s financováním vaší nové nemovitosti. Můj cíl je poskytnout Vám bezproblémový a efektivní zážitek z obchodování s nemovitostmi. Ať už hledáte svůj vysněný dům nebo investiční příležitost, jsem zde, abych vám pomohla najít tu pravou nemovitost, která vyhovuje vašim potřebám. Těším se na spolupráci s vámi.”

  Zuzana Hrušková

  Realitní specialistka

  Zuzana Hrušková

  Chcete vědět, co v ROYAL VISION Reality zrovna chystáme?

  Ozvěte se mi, ráda vám naše projekty osobně představím.

  O vaše data je u nás postaráno.
  Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

  Vaše důvěra nás zavazuje.

  Děkujeme.

  Naším primárním zájmem jsou naši klienti, kteří vlastní developerské projekty našich partnerů.

  V našich řadách jsou zkušení odborníci ze všech odvětví realitního trhu. Díky široké základně Vám můžeme nabídnout profesionální servis, který je již léta prověřený.

  picture

  Podívejte se na exkluzivní nabídku pro naše klienty


  Nemáte zatím svoje vlastní heslo?

  Ozvěte se mi, ráda Vám naše projekty osobně představím.

  O vaše data je u nás postaráno.
  Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.