picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Nová epizoda podcastu Sůl nad Zlato

Přečíst článekicon

Představujeme Vám nový díl podcastu Sůl nad zlato pod taktovkou Info.cz. Tentokrát na zajímavé téma diskriminace. Které případy diskriminace jsou ještě v pořádku – a které už jsou za čarou? Jak je to s diskriminací na trhu práce? A měla by Česká pošta platit všem zaměstnancům pražskou mzdu bez ohledu na to, kde skutečně pracují? Celou epizodu nového dílu s Martinem Slaným, hlavním ekonomem skupiny si poslechněte zde.

icon 20. 10. 2022

picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Rozhovor Jana Bartuška v Deníku E15

Přečíst článekicon

„Vysoké sazby tu budou maximálně rok nebo dva, potom se začnou nějakým způsobem normalizovat. Pokud se na to díváte dlouhodobou optikou a řešíte osobní bytové potřeby, čerpání úvěru dává smysl. V případě investičních hypoték jsou ovšem aktuální sazby na pováženou,“ říká Jan Bartušek, který ve skupině vede divizi finančních služeb. V rozhovoru pro Deník E15 se také dozvíte, jak se finančně poradenská platforma Chytrý Honza vyrovnává s obecným poklesem hypoték na trhu, a jakým směrem se celá skupina ve svých investicích do finančních služeb orientuje.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde

icon 17. 10. 2022

picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Nová epizoda podcastu Sůl nad Zlato

Přečíst článekicon

Nový díl podcastu Sůl nad zlato pod taktovkou Info.cz je venku! Tentokrát na aktuální téma Energetické soběstačnosti. Energetická náročnost české ekonomiky patří v rámci Evropské unii mezi jednu z nejvyšších, na druhé straně je ale náš stát energeticky soběstačný jen asi ze dvou třetin a zbylé energie musí dovážet ze zahraničí. Má ale smysl bezhlavě usilovat o energetickou soběstačnost? A selhává v současné době trh s energiemi? Celou epizodu nového dílu s Martinem Slaným, hlavním ekonomem skupiny si poslechněte zde.

icon 5. 10. 2022

picture

Aktuality v investiční skupiny DRFG

Rozhovor Josefa Šilhánka v magazínu Premium Brno

Přečíst článekicon

Aktuální podmínky na českém trhu v oblasti real estate nutí nejen velké hráče přehodnocovat své dlouhodobé strategie. I naše investiční skupina se tak věnuje expanzi do zahraničí více než dříve, po polských retailových parcích nás čeká Slovensko, Chorvatsko, Rumunsko, ale zajímavé obchodní příležitosti skýtá i Slovinsko. Tématu expanze i strategii firmy se věnuje Josef Šilhánek, ředitel divize DRFG Real Estate ve svém rozhovoru pro magazín Premium Brno, který si můžete přečíst přímo zde.

icon 3. 10. 2022

benefits

Exkluzivní developerské projekty

benefits

Neveřejná nabídka

benefits

Individuální přístup

benefits

Marketing a prezentace

benefits

Právní a poradenský servis

benefits

Financování