Investiční skupina DRFG zahájila výstavbu apartmánů Green Mladá Boleslav

Apartmány se nacházejí v těsné blízkosti oblíbeného golfového hřiště v klidné části Michalovice v Mladé Boleslavi. Projekt nabídne stovku apartmánů ve standardu bytu – malometrážních 1+kk a 2+kk až po větší byty pro rodiny s dětmi či luxusní apartmány. Prodejní ceny bytů startují již na 3 480 750 Kč a konec výstavby je předpokládán během 1. pololetí roku 2024. Investorem a současně developerem je společnost DRFG, zhotovitelem DMG Stav a prodej má na starosti společnost Portal Jungle, která provozuje server Home Portal.

Bytový projekt má co nabídnout nejen aktivním sportovcům a rodinám s dětmi. Golfisté si přijdou na své díky sousednímu 18jamkovému hřišti Sand Martin´s Holes. Objektu dominuje privátní zahrada o rozloze 2000 m2 s vodními prvky a místy pro grilování. V okolí se nachází celá řada možností pro aktivní život – splavení řeky Jizery, zlatá stezka Českého ráje pro cyklisty, zřícenina hradu Michalovice nebo procházky v přírodní rezervaci Radouč.

“Za dva roky tak pár minut z centra Mladé Boleslavi bude stát nový atraktivní projekt, který propojuje aktivní život, luxusní design a nejvyšší standardy moderního bydlení. Objekt je stavebně navržen v energetickém standardu „A“, což znamená, že není zelený jen svým názvem, ale i svou ekologičností a úsporností. To v současné době výrazně snižuje náklady na provoz,“ doplňuje k projektu Ondřej Klička, investiční manažer projektu.

Každý z apartmánů bude mít lodžii, terasu či předzahrádku. Celoprosklené stěny umožní krásné výhledy do krajiny. Projekt nabídne také nabídku nadstandardních garáží, každá o velikosti zhruba 20 m2, takže bude možné do garáže umístit nejen automobil, ale také například náčiní na golf. Každá garáž pak umožní dobíjení elektromobilů. V nejnižším nadzemním podlaží jsou plánovány tři komerční prostory, ze kterých se mohou stát malé obchůdky, popřípadě zdravotnické zařízení. 

Skupina se momentálně podílí na několika developerských projektech, například vícefunkční areál Complex City Olomouc, Rezidence Spojovací v pražských Vysočanech, projekt energeticky úsporných rodinných domů u golfového hřiště v Kunětické hoře či investiční partnerství v projektu Rezidence Na Mariánské cestě v Brandýse nad Labem ve spolupráci se společností DOMOPLAN. Má za sebou úspěšně také stavbu logistického parku v Týništi nad Orlicí a aktuálně se podílí na výstavbě několika logistických parků v Polsku.

Kontakt pro média
Monika Brichtová, MIB
Tel: +420 725 673 008
Email: monika.brichtova@drfg.cz